Sponzorský pobyt v Luhačovicích

Zámek Břežany | Pátek 30. 11. 2018, 15.02 | Událo se...

Neděle 18. listopadu byla ve znamení cestování do Luhačovic a vybalování zavazadel. Samozřejmě nesměl chybět odpočinek po náročné cestě a první seznamování s personálem hotelu a okolním prostředím. Tak jako každý lázeňský host, absolvovali naši klienti masáže zad a bylinné zábaly. Tyto procedury jsme měli v úterý a ve čtvrtek. V pondělí, ve středu a v pátek jsme relaxovali v příjemném prostředí solné jeskyně, poslouchali relaxační hudbu a inhalovali zdravý vzduch s mořskou solí. Každodenní vycházky na zdravém vzduchu pro nás byly velmi příjemným zpestřením pobytu. Procházeli jsme se v blízkosti hotelu, ale zvládli jsme i procházky po kolonádě a za vzdálenějšími cíli, kterými byly návštěvy cukráren, obchodů se suvenýry a kaváren, ve kterých jsme ochutnali vynikající punč. Nevynechali jsme ani vycházky ve večerních hodinách, které měly zajímavou předvánoční, lázeňskou atmosféru. Ve středu jsme navštívili místní kino a podívali se na nový český film v obsazení našich známých herců.

MOC DĚKUJEME NAŠEMU DLOUHOLETÉMU SPONZOROVI ZA UMOŽNĚNÍ TAK SKVĚLÉ REKREACE!!!

Fotoalbum: Luhačovice podzim 2018

Samozřejmou součástí pobytu byly večery v rytmu disco. K tanci a poslechu nám, v pondělí a v pátek, hrál ˶Honza z Moravy“, a svou hudbou dokázal roztančit i méně mobilní klienty. Sobotní večer patřil našemu soukromému společnému posezení a zpívání známých písní s kytarou. Příjemně nás překvapili dva lázeňští hosté našeho hotelu, kteří se k nám přidali a prožili společně s námi tento večer. Nálada byla výborná a atmosféra večera byla neopakovatelná. Týdenní pobyt jsme prožili v krásném lázeňském prostředí, spolu s procedurami a dalšími aktivitami jsme byli naplněni dojmy a bohatými zážitky, takže není divu, že se některým klientům v neděli ani nechtělo domů. Jedinou komplikací bylo onemocnění jednoho klienta, které si v úterý 20. listopadu vyžádalo naléhavý převoz do nemocnice ve Zlíně. Cesta zpět proběhla bez problémů a my se v neděli 25. listopadu v pořádku vrátili do našeho Domova.

««« Předchozí text: Výtvarná soutěž Malujeme pro Afriku, Vranov Následující text: Mikulášský turnaj ve stolním tenise »»»

tisk | 0 | 59x